Szukaj
Close this search box.

Czy poczekalnia u fryzjera to dobre miejsce na reklamę?

Dobrym miejscami do reklamowania są na przykład poczekalnie w salonach fryzjerskich. Warto tam zainteresować potencjalnego klienta swoją usługą czy produktem za pomocą nowoczesnego nośnika LCD. 

Reklama wizualna – działa na zmysły

Obszary o dużym natężeniu ruchu, takie jak centra handlowe i poczekalnie, to świetne miejsca, w których można wyjść do klienta ze swoją ofertą lub informować o wydarzeniu.

Żadna inna forma reklamy nie jest tak precyzyjna, jak wizualna, jeśli chodzi o osiąganie wysokich wskaźników zasięgu. Do niedawna najlepszą tego rodzaju reklamą były plakaty. Mają one jednak jedną dużą wadę. Mogą szybko się dezaktualizować. Nie są również odporne na czynniki zewnętrzne. Wilgoć może je odbarwić lub odkształcić. Plakaty również łatwo uszkodzić i zerwać. Zniszczony plakat nie przyciągnie klientów. Może przynieś nawet odwrotny skutek. Potencjalny klient, widząc zniszczony plakat, może zniechęcić się do korzystania z usług firmy, która w taki sposób się reklamuje. Znacznie lepszym rozwiązaniem są nośniki LCD. Mogą emitować reklamy dynamiczne i są pozbawiane wad, jakie mają plakaty.

 

Wykorzystaj możliwości poczekalni u fryzjera

Jeśli kiedykolwiek byłeś w poczekalni u fryzjera, to doskonale wiesz, że twoje oczy wędrowały po całym pomieszczeniu. Czytałeś wszystko, na czym wylądowało twoje spojrzenie. Każdy kwadrans był najdłuższym w twoim życiu. Tak więc, jeśli twoja reklama wyświetla się na ścianie, jest oczywiste, że ludzie ją zobaczą i dokładnie się zapoznają. Jeżeli twoja reklama jest wysokiej jakości, łatwo zrobisz wrażenie i przyciągniesz nowych klientów.

Wyróżnij się na tle konkurencji

Firma, która reklamuje się w miejscu, jakim jest poczekalnia w salonie fryzjerskim za pomocą nowoczesnych nośników, sama sprawia wrażenie innowacyjnej i podążającej za aktualnymi trendami. Dużą zaletą tego rodzaju reklamy jest jej powtarzalność. Oczekujący na usługę klient salonu fryzjerskiego będzie miał możliwość zobaczenia jednej reklamy nawet kilka razy.
Podsumowując, reklama w poczekalni fryzjera na nowoczesnym nośniku to rozwiązanie dla małych i dużych firm. To wydajny i efektywny sposób na pozyskanie nowych klientów.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

More

Szczęśliwego Nowego Roku!

https://gutenburg.pl/wp-content/uploads/2023/01/Happy-New-Year.mp4 Nowy rok, Nowe przygody!Przekazujemy wszystkim naszym przyjaciołom i partnerom biznesowym podziękowania