Oferta pracy

Witamy! Udało Ci się trafić na stronę z opisem stanowiska

Kim jesteśmy?

Gutenburg Sp. z o. o. prowadzi w Polsce sieć reklamową DOOH (digital-out-of-home), składającą się głównie z ekranów digital signage. Świadczymy usługi reklamowe zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw oraz przyczyniamy się do reklamy, która jest przyjazna dla środowiska.

Zależy nam na pielęgnowaniu i utrzymywaniu pozytywnego klimatu w pracy, który przynosi korzyści każdemu członkowi naszego zespołu. Cenimy różnorodność i integrację społeczną. Prosimy upewnij się, że zgadzasz się z kulturą naszej firmy:

  1. Bądź otwarty, entuzjastyczny oraz wprowadzaj zmiany.
  2. Dąż do rozwoju i uczenia się;.
  3. Buduj z nami pozytywny zespół i rodzinną atmosferę.
  4. Rób więcej za mniej.
  5. Bądź pokornym.

Kogo szukamy?

Dynamicznej, pracowitej i kreatywnej osoby na stanowisko specjalisty ds. marketingu, która będzie wykonywała różnorodone zadania związane z komunikacją, promocją i działaniami rozwojowymi. Znajdzie się w tym między innymi pisanie, redagowanie i tworzenie dokumentów, marketing bezpośredni i cyfrowy.

Rodzaj pracy: Niepełny etat (umowa zlecenia) / Pełny etat (umowa o pracę)

Stanowisko: Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków: Marketing

Lokalizacja: ul. Lechicka 25A, 02-156 Warszawa.

Czym będziesz się zajmować?

  • Zrozumieniem celu biznesowego i planu rozwoju firmy.
  • Tworzeniem i/lub edycją materiałów ofertowych, wykonywaniem działać promocyjnych i sprzedażowych potencjalnych klientom.
  • Brać udział w rozwoju oraz rozpowszechnianiu materiałów marketingowych i komunikacyjnych, które promują i wspierają organizację wśród odbiorców wewnętrznych i zewnętrzych.
  • Byciem na bieżąco z nowymi trendami branżowymi i rynkowymi.
  • Współpracą z dyrektorem, w celu zidentyfikowania i opracowywania nowych materiałów organizacyjnych, aby polepszyć programy członkowskie i partnerskie oraz stopniowego doskonalenia ogólnych strategii marketingowych.
  • Współpracą z menedżerami wielofunkcyjnymi w celu zapewnienia wizualizacji i narracji oraz przedstawienia prezentacji dla zespołu Gutenburg i zespołom kierowniczym naszych partnerów.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę.
  • Możliwość awansu i rozwoju kariery.
  • Równy i pełen szacunku klimat pracy.

Czego oczekujemy?

  • Co najmniej rok doświadczenia w obszarze marketingu, public relations, media relations lub komunikacji..
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i ustalaniem priorytetów.
  • Biegły język polski oraz doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Otwarty i przedsiębiorczy sposób myślenia.
  • Biegła znajomość pakietu Office (np. Word, PowerPoint, Excel).

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość platform do wysyłania e-maili marketingowych.
  • Licencjat z marketingu/public relations, komunikacji, biznesu lub dziedzin pokrewnych.
  • Znajomość Photoshop, Illustrator lub innych programów graficznych.

Zainteresowania kandydaci, powinni przesłać swoje CV oraz ewentualne portfolio na adres e-mail: human.resources@gutenburg.pl.

Numer rekrutacji: MS420

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 24.05.2018 r., poz. 1000, ze zm.)

* Gutenburg Sp. z o. o. jest pracodawcą, zapewniającym równe szanse każdemu. Wszyscy wykwalifikowani kandydaci, otrzymają wynagrodzenie za zatrudnienie bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie, wiek, ciążę, obywatelstwo, status rodzinny, informacje genetyczne, niepełnosprawność lub status weterana. Jeśli potrzebujesz pomocy lub zakwaterowania z powodu niepełnosprawności, możesz wysłać do nas wiadomość e-mai: human.resources@gutenburg.pl.

Gutenburg Sp. z o.o.
+48 22 299 08 74
human.resources@gutenburg.pl
ul. Lechicka 25A. 02-156 Warszawa