Szukaj
Close this search box.

Jak przyciagnąć uwagę potencjalnego klienta?

Postępująca digitalizacja powoduje, że jesteśmy atakowani wieloma komunikatami reklamowymi w internecie. Nie warto jednak zapominać o innych sposobach, które pozwalają na dotarcie do potencjalnego klienta. 

Reklamuj się w miejscach, w których przemieszcza się dużo ludzi

W sieci jesteśmy atakowani naprawdę wieloma komunikatami reklamowymi. Remarketing, pop-upy – to zaledwie ułamek sposobów na przyciągnięcie uwagi potencjalnych klientów w internecie. Warto jednak przy tym zachować otwartość i gotowość do promowania się także w formie zewnętrznej.
W opozycji do wyskakujących reklam w internecie, które użytkownicy powoli zaczynają ignorować, ponieważ ludzie spędzają coraz więcej czasu poza domem, zainwestowanie w rozwiązania w postaci reklam umieszczonych w miejscach publicznych i komfercyjnych, wydaje się w obecnych czasach naprawdę intratną propozycją.

Centra handlowe to doskonałe miejsce do promowania swojego biznesu

Centra handlowe to doskonałe miejsce do promowania swojego biznesu. Dotyczy to nie tylko ich najbliższej okolicy- równie istotne są także np. ekrany znajdujące się np. w pobliżu schodów ruchomych. Pozwalają zwrócić uwagę klientów, którzy akurat przez chwilę nie są rozpraszani innymi bodźcami.

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

More